Akalın: “İyi belediyecilikle birlikte tarih yazacağız!”

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – TBMM’de ve Edirne’de gerçekleştirdiği özverili çalışmalarıyla her kesitin takdirini toplayan Vekil Akalın, kurum, kuruluş, hane ve esnaf ziyaretlerine orta vermeden devam ediyor. Edirne sokaklarını arşınlayan Vekil Akalın, Edirne için gerçekleştirmek istediği projelerle de takdir topluyor. Geçtiğimiz gün de bir kadro ziyaretlerde bulunan Akalın, halkın sorun, teklif ve taleplerini dinledi.

Ziyaretin akabinde kısa bir değerlendirmede bulunan Akalın, tüm sorunların İYİ Parti belediyeciliğinde biteceğinin altını çizerek şunları söyledi:” Genel seçimlerden bu yana sürdürdüğümüz çalışmalarımıza mahallî seçimlerde de devam ediyoruz. Sık sık halkımızla buluşuyor bizden taleplerini dinliyor ve böylece TBMM’de halkımızın sesi oluyoruz. Geçtiğimiz gün de Edirne Belediye Lider Adayımız Hamdi Sedefçi ve Belediye Meclis Üye Adaylarımızla birlikte Esentepe ve etraf semtlerimizde kahvehane ve cafe ziyaretleri yaparak hemşehrilerimizle bir ortaya geldik. Çabucak akabinde Karaağaç mahallesinde esnaf ve cafe ziyaretleri yaptık.”

“BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ”
Daha sonra Vize ilçe liderimiz Ümit Kabaklar, Kıyıköy Belde Liderimiz Yılmaz İhtimam,“Kıyıköy Belde Belediye Lider Adayımız Samet Ayan, belediye meclis üye adaylarımız, vilayet genel meclis üye adaylarımız ve değerli dava arkadaşlarımızla birlikte Kıyıköy seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretinde bulunarak pahalı Kıyıköy halkıyla bir ortaya geldik. Ardından Pehlivanköy İlçe Başkanlığımızı, Pehlivanköy Belediye Lider Adayımızı, belediye meclis üye adaylarımızı ve vilayet genel meclis üye adaylarımızı ziyaret ederek, seçim sürecindeki çalışmaları hakkında bilgi aldık. Son olarak da Edirne Belediye Lider Adayımız Hamdi Sedefçi ile birlikte Emekli Öğretmenler Derneğini ziyaret ettik. Ellerinde büyüdüğümüz, bizi bugünlere hazırlayan öğretmenlerimize yapacağımız projelerimizi anlattık. Bizleri en âlâ halde ağırlayan, gönüllerini, kapılarını açan, kaygılarını anlatıp, derman olmamızı isteyen tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Az kaldı, 31 Mart günü daima birlikte tarih yazacağız ve Edirne halkı UYGUN Belediyecilikle makus yazgısından bizlerle kurtulacak”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir