Destek görüşmelerine devam ediyor! Kılıçdaroğlu önce Milli Yol Partisi’ni sonra Bağımsız Türkiye Partisi’ni ziyaret edecek

6’lı Masa önderlerinin onayıyla Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çalışmalarına tüm süratiyle devam ediyor.

ART ARDA İKİ ZİYARET

Kılıçdaroğlu, adaylığı sonrası birinci temaslarına başlıyor. Kılıçdaroğlu bugün MYP lideri Remzi Çayır ve BTP önderi Hüseyin Baş ile görüşecek. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 11.00’de Milli Yol Partisi Genel Lideri Remzi Çayır ve saat 15.00’te Bağımsız Türkiye Partisi Genel Lideri Hüseyin Baş’ı ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu görüşmeleri kapsamında Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda takviye isteyecek.

HDP ZİYARETİ ERTELENDİ

Kılıçdaroğlu’nun HDP’ye 18 Mart Cumartesi günü yapacağı ziyaret ise ertelendi. HDP’den yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanı adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun partimize ziyareti program yoğunluğundan ötürü ileri bir tarihe ertelenmiştir” tabirlerine yer verildi.

TİP VE SOL PARTİ’YE DE GİTMİŞTİ

Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde de Sol Parti ve Türkiye Personel Partisi’ni ziyaret etmişti. CHP lideri, SOL Parti Liderler Heyeti Üyesi Başkan İşleyen ve TİP Genel Başkanı Erkan Baş ile görüşmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir