Dünya yansa umurunda değil! Her eve bir Lizzo…

ABD’li dünyaca ünlü rapçi Lizzo turnesinin İngiltere ayağında. Müzikçi, Londra’daki O2 Arena’daki konserde, sınırsız gücünü bir kere daha sergiledi. Hit müziklerini seslendiren Lizzo’nun bulaşıcı gücü tüm İngiltere’ye yayıldı.

Gerçek ismi Melissa Jefferson olan 34 yaşındaki Lizzo, müzisyenler ve dansçılarından oluşan takımıyla sahneye çıktı.

Lizzo’nun dünya turnesi, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra Avrupa ve Birleşik Krallık’ı da kapsıyor.

Lizzo turnesi kapsamında Temmuz ayında Avustralya’da düzenlenecek Splendour in the Grass 2023’te de sahne alacak.

Festival sözcüsü yaptığı açıklamada, “Lizzo tanınan müziğin sesini, ruhunu ve ruhunu değiştirdi” dedi.
Gösteri dünyasının, fizikî görünümle ilgili baskılara meydan okuyan üyesi Lizzo sonunda isyan etmiş “Üzerine atlayarak hiçbir hayranımın vefatına neden olmadım. O kadar da şişman değilim” demişti.

Lizzo “Internette hakkımda çok sayıda rahatsız edici şey duyuyorum. Ama bu dedikodular ortasında beni en çok rahatsız eden, sahneden seyircinin üzerine atlayarak, bir kişinin vefatına neden olmamla ilgili olanı. Her şeyden evvel bu yalan! Ayrıyeten hayatım boyunca hiçbir vakit sahneden seyircinin üzerine atlamış değilim” kelamlarıyla bu mevzudaki argümanları yalanlamıştı.

Ünlü müzikçi, her ne kadar fazla kiloları yüzünden kimi vakit zorbalık seviyesinde tenkitlere maruz kalsa da kendisiyle barışık olduğunu daima gözler önüne seriyor.

Genç müzikçi bir röportajında “Bu yıl göbeğimle konuşmaya başladım. Ona öpücükler gönderip övgü yağmuruna tuttum” diye konuşmuştu. Akabinde da bir devir göbeğinden nefret ettiğini, onu kesip atmak istediğini saklamamıştı. Ama sonra da “Ama bu nitekim benim” diyerek kelamlarını tamamlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir