‘Zombi Angelina’ televizyona çıktı, her şeyi itiraf etti!

Hayranı olduğu Hollywood yıldız Angelia Jolie’ye benzemek için 40 kilo verdiğini ve 50 defa bıçak altına yattığını tez ederek tüm dünyanın ilgisini çeken ve vahim görünümü nedeni ile ‘Zombi Angelina’ ve ‘Ölü Gelin’ diye anılan internet fenomeni Sahar Tabar tüm dünyayı kandırdığını itiraf etti.

TUTUKLANIP CEZAEVİNE GÖNDERİLMİŞTİ

Asıl ismi Fatemeh Khishvand olan fakat toplumsal medyada ‘Sahar Tabar’ adıyla tanınan 22 yaşındaki fenomen 2019 yılında ahlaksızlığa teşvik, küfür ve yolsuzluk suçlamaları nedeni ile tutuklanmış ve cezaevine gönderilmişti.

DEVLET TELEVİZYONUNA ÇIKTI, İTİRAF ETTİ: HİÇ ESTETİK OPERASYON GEÇİRMEDİM

14 ay boyunca mahpusta kalan genç bayan, cezaevinden çıktıktan sonra İran televizyon kanalı Rokna’ya çıktı ve dikkat çeken itiraflarda bulundu.

Çocukluğundan beri ünlü olmak istediğini belirten Tabar, şimdiye kadar hiç estetik operasyon geçirmediğini açıkladı.

“GÖRDÜKLERİNİZİN HEPSİ BİLGİSAYARA EFEKTİYDİ”

Sosyal medyada viral hale gelen imgeleri kurgu yetenekleri sayesinde oluşturduğunu söyleyen Tabar, “Instagramda gördükleriniz başından beri bilgisayar efektleriydi” dedi.

TELEFONUMA INSTAGRAM’I BİLE YÜKLEMEYECEĞİM

Katıldığı programda yaşadığı olaylardan sonra artık ünlü olmak üzere istediğinin kalmadığını sav eden bayan toplumsal medyayı büsbütün bıraktığını belirtti ve “Bırakın kendime özel bir sayfa açmayı artık telefonuma Instagram’ı yüklemeyeceğim bile.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir