Nerede Haber Orada Biz


İzmir’de uzun yıllar gazetecilik yapan isimler, sosyal sorumluluk projesinde buluştu. 46 gazeteci biriktirdikleri anıları “Nerede Haber Orada Biz” başlığı ile yayımlanan kitapta derledi. Gazeteciler, geliri depremzede çocuklar ile Rusya-Ukrayna savaşından etkilenen çocuklara bağışlanacak kitabın bir baskısını da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e hediye etti.

İzmirli 46 deneyimli gazeteci önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Gazeteciler, meslek hayatları boyunca yaşadıkları ilginç anıları “Nerede Haber Orada Biz” kitabında topladı. Geliri 6 Şubat depremlerinin etkilediği çocukların yanı sıra Rusya- Ukrayna savaşında yaralanan çocuklara bağışlanacak kitabın bir nüshası da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e hediye edildi. Gazeteciler Müslüm Karaaslan, Ercan Doğu, Sinan Doğan, Serkan Aksüyek ve Engin Uğur Ağır kitabın sosyal sorumluluk projesi olarak doğduğunu anlattı. Başkan Tunç Soyer de çok güzel bir çalışma olduğunu belirterek gazetecileri tebrik etti.

Kitapta yer alan gazeteciler

 “Nerede Haber Orada Biz” adlı kitapta; Nebil Özgentürk, Hakan Kara, Atila Sertel, Dilek Gappi, Misket Dikmen, Okan Yüksel, Gürkan Ertaç, Osman Ülkü, Yaşar Aksoy, Timuçin Tülis, Sedat Kaya, Reyhan Berkman, Hakan Akarcalı, Sedat Pişirici, Ercan Doğu, Atilla Köprülüoğlu, Esat Erçetingöz, Halil İbrahim Hüner, Yusuf Çınar, Işık Teoman, Engin Uğur Ağır, Muhittin Akbel, Haluk Güney, Sinan Genç, Nüvit Tokdemir, Suavi Yardımoğlu, Emin Varol, Melih Üstkanat, Mustafa Oğuz, Bahri Karataş, Alahattin Gürırmak, Muzaffer Tezel, Sinan Doğan, Serkan Aksüyek, Hakan Dirik, Güray Ervin, Murat Ervin, Süleyman Sağat, Murat Şahin, Mehmet İnmez, Ceyhan Torlak, Kadir Kemaloğlu, Mutlu Duman, Emre Döker, Mustafa Akbaş, Müslüm Karaaslan yer aldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir